Z otca na syna...

Rodinné remeslo sa prenieslo z generácie na generáciu a spoločne s ním aj cenné skúsenosti a know-how v oblasti hydroizolácií domov či komerčných a priemyselných stavieb. Viac ako 20 rokov na trhu prešli na syna so skúsenosťami od lopaty a v spojení s modernými technológiami a materiálmi pokračuje v poskytovaní odborných a kvalitných služieb v metropole východu a jej okolia.

Viac, ako 2O rokov s hydroizoláciami pre Vás

V sektore hydroizolácií poskytujeme našim zákazníkom kompletné riešenia na kľúč.

Od plochých a zelených striech, cez hydroizolácie spodných stavieb až po bazény, jazierka a nádrže. Pri realizácií Vášho projektu sa na nás môžete spoľahnúť už pri riešení projektovej dokumentácie, až po finálne odovzdanie stavby do vašich rúk.

RODINNÉ DOMY    -   KOMERČNÉ BUDOVY   -   PRIEMYSELNÉ BUDOVY A HALY   -   GARÁŽE   -   TERASY   -   ALTÁNKY

PRIDANÁ

HODNOTA

HNEĎ OD ZAČIATKU

 Často sa stretávame so situáciou, že značnú časť nákladov ušetríme našim zákazníkom hneď na začiatku projektu, ešte pred samotnou realizáciou. Hlavný projektant často rieši predovšetkým nosné časti projektu a z pohľadu izolácie domu sa počíta so štandardným riešením, ktoré sa nerozoberá až do detailu. Práve tu zvykneme ušetriť zákazníkovi náklady, prípadne navrhnúť vhodnejšie riešenie, ktoré mu poskytne kvalitnejšiu izoláciu stavby pri rovnakých, či neraz nižších nákladoch. Preto sa s Vami radi stretneme hneď na začiatku projektu a skúsime návrh hydroizolácie odborne optimalizovať ešte pred začatím stavby.

Technologická náročnosť hydroizolácií si vyžaduje odborný prístup a značné skúsenosti. Zamestnanci našej spoločnosti sú certifikovaný odborníci s dlhoročnou praxou v oblasti izolačných prác. Stabilný a pravidelne školený kolektív je zárukou profesionálneho prevedenia vašej objednávky. Zároveň dbáme na profesionalitu aj z pohľadu vzájomnej spolupráce. Stavbu za sebou vždy uvedieme do stavu, v akom sme ju dostali a čo najskôr umožníme realizovať ďalšie práce na projekte.

PREVEDNIE Z RÚK

PROFESIONÁLOV

KVALITA

A ODBORNOSŤ

PREDLŽUJE ŽIVOTNOSŤ

Odborné spracovanie hydroizolácie zvyšuje celkovú kvalitu stavby, predlžuje životnosť a zvyšuje celkovú spokojnosť pri jej užívaní. Preto kladieme výrazný dôraz na odbornosť pri spracovaní a využívame najnovšie najnovšie materiály a technológie. Zároveň dbáme na čo najlepšie pracovné prostriedky a preto využívame kvalitné zariadenia výhradne od značiek Leister a Makyta, ktoré výrazne prispievajú ku kvalite realizácie vášho projektu..

SPOLUPRACUJEME S OVERENÝMI MENAMI 

NA TRHU

Za krátky čas sa nám podarilo vybudovať silné a spoľahlivé partnerstvá so zvučnými menami v oblasti hydroizoláciu nie len na Slovensku, ale v celej západnej európe. Pri realizácií spolupracujeme s poprednými spoločnosťami na našom trhu. Zároveň sú našimi dodávateľmi materiálom najznámejšie značky, predovšetkým z Nemecka a západnej Európy, čo je zárukou najvyššej kvality spracovania a realizácie.

ZHÁŇATE NAJLEPŠIE CENY MATERIÁLOV?

Za krátky čas sa nám podarilo vybudovať silné a spoľahlivé partnerstvá so zvučnými menami v oblasti hydroizolácie a stavebných materiálov, prevažne z Nemecka. Pravidelný odber materiálu  nám poskytuje prístup k výhodnejším cenám, vďaka čomu vieme pre vás zabezpečiť značnú úsporu nákladov.

MATAS s.r.o Copyright @ 2019