Hydroizolácie pre

SPODNÉ STAVBY

Rodinné domy - komerčné budovy - výrobné haly - garáže

Staviame na

bohatých skúsenostiach

Izoláciu spodných stavieb odporúčame zveriť do rúk skúsených odborníkov, ktorí disponujú cennými skúsenosťami s izoláciami proti spodnej vode a zemnej vlhkosti. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam sa môžete spoľahnúť na kvalitné spracovanie a realizáciu.

Hydroizolácie proti

TLAKOVEJ VODE

Z pohľadu stavebných procesov si izolácie spodných stavieb vyžadujú vysoký stupeň profesionality a odbornosti. Ide o jednu z najdôležitejších časti stavby a dodatočné úpravy po zhotovení stavby sú prakticky nezrealizovateľné. Súhra medzi zhotoviteľom konštrukcií a zhotoviteľom izolácie základov by mala byť preto na vysokej úrovni.

Hydroizolácie proti

ZEMNEJ VLHKOSTI

Zabraňovanie nasávaniu zemskej vlhkosti do konštrukcie domu nad zemou patrí medzi najčastejšie používané typy hydroizolácií. Často je povinnou súčasťou spodných stavieb z hľadiska bezpečnosti spracovania projektu a aj keď ide z pohľadu pracnosti a nákladovosti o menej náročnú realizáciu, často je zdrojom množstva povinností a úkonov, ktoré zhotoviteľ stavby vyžaduje.

Neurobíme z Vás prostredníka. Realizáciu vybavíme za vás.

Od týchto nevyhnutných povinností vás radi odbremeníme a celú komunikáciu so zhotoviteľom stavby preberieme za vás.

Cenné skúsenosti nás naučili rýchlo a efektívne riešiť všetky potrebné náležitosti. S výberom vhodného riešenia vám radi pomôžeme a pre vašu stavbu tak zabezpečíme plynulý priebeh prác. Získate tak odborne a kvalitne spracovanú hydroizoláciu vašje stavby ako aj čas venovať sa iným povinnostiam na, alebo mimo projektu.

1.

Certifikovaný odborníci

Všetci naši zamestnanci pravidelne prechádzajú viacerými školeniami a certifikáciami. Odbornosť realizovanej izolácie je vždy na najvyššej úrovni. 

2.

Moderné materiály

Pri realizácií pracujeme s kvalitnými materiálmi a technológiami. Dbáme na dôslednosť a profesionalitu ich spracovania.

3.

Dlhoročná prax

Počas dlhoročnej praxy na trhu sme pracovali na rôznych projektoch. Možete sa na nás spoľahnúť aj pri najkomplikovanejších projektoch.

Vyberajte podľa Vašich preferencií.

Radi vám poradíme.

Veľká paleta izolačných materiálov poskytuje širokú variabilitu pri ochrane proti spodnej vode a zemnej vlhkosti.. S výberom najvhodnejšieho typu vám radi pomôžeme, pričom dbáme na zachovanie čo najvyššej kvality pri čo najprimeranejších nákladoch.

Konzultácia Vášho projektu ZADARMO: 

Pri prevedení ideme do detailov

Prezrite si ukážky našej práce a presvečte sa

Poradíme Vám v každom ohľade

+421 948 021 817

Priebeh realizácie

Chcete vedieť čo očakávať a ako spolupráca počas projektu prebieha? 

Tipy a rady

Radi Vám poradíme, čomu sa vyvarovať a na čo počas projektu myslieť, aby ste vyhli zbytočným chybám či komplikáciám.

MATAS s.r.o Copyright @ 2019